Rekomendacja szkoły językowej LANG LTC – załącznik

 

Beata jest bardzo dobrą nauczycielką. Ma dużą wiedzę, bogate słownictwo i bardzo ładny akcent. Lekcje z nią były zawsze ciekawe i miała dużo cierpliwości dla nas. W przystępny sposób i w miłej atmosferze przekazywała nam swoją wiedzę. Jest bardzo sympatyczną osobą i szczerze polecam ją wszystkim, którzy chcą się uczyć języka niemieckiego.

Ania

 

Beata to osoba, która kocha to co robi. Ma cierpliwość, którą czerpie chyba z kosmosu. Wyjaśnianie milion razy słynnego „der, die, das” nie stanowi dla niej problemu! Kilka razy podchodziłam do nauki języka niemieckiego, którego nigdy nie lubiłam, jednak dzięki podejściu Beaty , stał się on „do zniesienia”. Teraz uczę się go już w praktyce, mieszkając w Dortmundzie.

Anna

 

Wiadomość od Marzeny:

Jakiś czas temu miałam okazję poznawać i odkrywać niemiecki na nowo – z Tobą Beatko. Bardzo Ci za to dziękuję Od dwóch lat jestem tu – w Niemczech i to dzięki Tobie, Twoim zajęciom i wiedzy, jaką podczas naszych wspólnych spotkań zdobyłam, zdecydowanie łatwiej było mi odnaleźć się w nowej dla mnie wtedy rzeczywistości. Twoje zaangażowanie, indywidualne podejście, cierpliwość, a przede wszystkim Twoja pasja i zamiłowanie do tego co robisz, to wszystko sprawiło, że czekałam na każde nasze kolejne spotkanie. Bardzo mi tego tutaj brakuje Tym bardziej się cieszę, że zaczęłaś prowadzić własnego bloga o języku niemieckim. Choć tak daleko, mogę być teraz trochę bliżej tego co robisz i po raz kolejny uczyć się z Tobą niemieckiego. Pozdrawiam serdecznie.

 

Kilka słów o Beacie: jest to osoba, której pasją jest język niemiecki, całym swoim sercem oddaje się, aby swą wielką wiedzę przekazać osobie uczącej się języka. Ja jestem jedną z tych osób, które miały możliwość skorzystania z lekcji z Beatą. Bardzo profesjonalnie podchodzi do każdych zajęć, otwarta na propozycje osoby uczącej się. Wiedzę przekazuje w taki sposób, aby była zrozumiała. Polecam właśnie Beatę, jeżeli ktoś szuka lektora języka niemieckiego. Teraz prowadzi swojego bloga, na którym umieszcza bardzo ciekawy materiał do nauki. Dzięki Beacie uczę się języka niemieckiego do dnia dzisiejszego. Oby więcej takich osób.

Żaneta

Po blisko 10 latach przerwy postanowiłam wrócić do nauki języka niemieckiego. Założyłam sobie, że w ciągu roku nauczę się na nowo czytać, pisać i rozumieć tekst pisany. Dzięki Pani Beacie cel okazał się realny, a pokonanie ogromnej językowej bariery – łatwe i przyjemne. To, co zazwyczaj najtrudniejsze, czyli nauka porozumiewania się w obcym języku przychodziła mi bez zbędnego stresu i krępacji. Z Panią Beatą czułam, że podczas lekcji uwaga jest całkowicie skupiona na mnie, a każde zajęcia są ukierunkowane na moje potrzeby. Dziś pracuję w niemieckiej firmie, gdzie na co dzień mam do czynienia z żywym językiem. Bez Pani, Pani Beato nie byłoby to możliwe. Bardzo dziękuję, bo odmieniło to moje życie.

Marta

Instagram has returned invalid data.

Follow Me on Instagram